3. dubna 2023 16:15

První trailer filmu Vyproštění 2 ukazuje Chrise Hemswortha při nonstop výbušné akci v Česku

První český trailer filmu Vyproštění 2

Pokračování přímočaré akční pecky s Chrisem Hemsworthem se rozhodně nedrží zpátky!

Chris Hemsworth se už v červnu vrátí jako specialista na nejrizikovější vojenské operace Tyler Rake, který jen zázračně přežil svou minulou indickou misi. Jeho novým úkolem je zachránit zbědovanou rodinu nemilosrdného gruzínského gangstera z vězení, kde její členy drží. A Gruzii si v tomto případě zahraje Česko, kde se většina filmu natáčela.

Trailer servíruje divákům nepřetržitou akci – nejdříve vězeňskou bitku, kde si hlavní hrdina vezme na pomoc granát, potom štít a nerozhodí ho ani hořící ruka, jeho omračující rány pak mají ještě více odstrašující efekt. Na závěr se dostane i na trochu české zimní krajiny, rotačák a helikoptéru vybuchující pod koly jedoucího vlaku.

Režii si zopakoval z jedničky osvědčený Sam Hargrave, scénář psal Joe Russo (jeden z dvojice režiséru Avengers: Endgame) a oba bratři Russoové pak byli taky spoluproducenty. V dalších rolích uvidíme Golshifteha Farahaniho, Adama Bessu nebo Tinatina Dalakišviliho. Epizodní role českých herců jsme v kreditech hledali marně, ale třeba se nakonec nějaké vyloupnou. Hemsworth začne řádit na streamu přesně 16. června 2023.

Zdroj: Screen Rant

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný