4. srpna 2021 14:52

První trailer nové Popelky odhalil bezpohlavní vílu kmotřičku. Kdo ji hraje?

Protože kouzla prý nemají žádné pohlaví...

První trailer na nové filmové zpracování Popelky je venku a ukazuje, co všechno v něm diváky čeká – hodně písniček, barevných choreografií, humoru a taky nových nápadů. Nejvíc jistě zaujme víla kmotřička v podání Billyho Portera.

„Kouzla nemají žádné pohlaví. Pojali jsme tu postavu jako bezpohlavní, nebo alespoň tak ji hraju. A je to silné gesto. Bude to klasická pohádka pro novou generaci,popsal Porter, držitel Emmy za roli v seriálu z LGBT prostředí Pose.

Nová Popelka nebude žádná puťka – v ukázce sní spíš o rozjetí vlastního byznysu než o lásce krásného prince. Samotná pohádka od bratří Grimmů už byla upravena, či dokonce obrácena naruby (Popelák) tolikrát, že se tvůrci v čele s režisérkou Kay Cannon nebojí přicházet s vlastními nápady.

V hlavní roli Popelky uvidíme populární kubánsko-americkou zpěvačku Camilu Cabello, prince ztvární Nicholas Galitzine, nezvykle dobrosrdečnou macechu broadwayská legenda Idina Menzel, krále Pierce Brosnan a role jednoho z myšáků se ujal i James Corden.

Popelka není jedinou chystanou pohádkou, do které se pustili konzervativní fanoušci. Za tmavší odstín pleti herečky Rachel Zegler už to schytali tvůrci chystané Sněhurky a černoška Halle Bailey jako Ariel v hrané adaptaci Malé mořské víly od Disneyho taky vzbudila značný rozruch.

Co říkáte na trailer nové Popelky?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný