9. prosince 2021 10:34

První fotka Harryho, Rona a Hermiony po 20 letech aneb velký sraz v Bradavicích

Zveřejněný snímek odhaluje, kde se bude odehrávat nostalgický potterovský návrat.

První den roku 2022 mezi fanoušky zamíří speciální pořad Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts, jehož název se dá přeložit jako 20. výročí Harryho Pottera: Návrat do Bradavic. V duchu nedávného návratu Přátel se v něm hlavní představitelé setkají a budou vzpomínat na všechno podstatné, zábavné i dojemné z osmidílné filmové ságy a jejího natáčení.

Po tajemné první upoutávce konečně fanoušci na Twitteru dostali první pohled na tři hlavní hrdiny, kteří už všichni překročili třicítku – Harryho Pottera (Daniel Radcliffe), Rona Weasleyho (Rupert Grint) a Hermionu Grangerovou (Emma Watson) v jednom ze sálu Školy čas a kouzel v Bradavicích, která se točila převážně v Leavesdenských filmových ateriérech 30 km severozápadně od Londýna.

Před kamerami se kromě nich objeví třeba taky režisér první dvojice filmů Chris Columbus, který proslul taky jako tvůrce rodinného megahitu Sám doma. Návrat zlákal taky Helenu Bonham Carter (Belatrix Lestrangeová), Robbieho Coltranea (Rubeus Hagrid), Jasona Isaacse (Lucius Malfoy), Garyho Oldmana (Sirius Black) i Ralpha Fiennese (Lord Voldemort)... a mnoho dalších.

Těšíte se na kouzelnický návrat do Bradavic?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný