26. července 2017 15:59

PRVNÍ FOTO: Tady máte všechny superhrdiny z Avengers 3 na jednom parádním obrázku!

Marvel oficiálně představil účastníky Infinity War!

Už několik měsíců se řeší, kdo všechno se vlastně objeví ve třetím díle Avengers. Film má 10 let po Iron Manovi částečně uzavřít marvelácký vesmír, zároveň ale samozřejmě navnadí na Avengers 4 a kupu dalších celovečeráků.

V každém případě má jít o velké finále první avengeří trilogie, takže se na plátně objeví desítky postav. Už je známe všechny? Marvel zatím u pár hrdinů mlží (Ant-Man, Nick Fury…) a třeba Wasp nebo (zatím nepředstavená) Captain Marvel se prý nezastaví. Na Comic-Conu se ale konečně předvedla základní superhrdinská sestava, která se skládá z Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Hulka, Black Widow, Hawkeye, War Machinea, Scarlet Witch, Visiona, Doctora Strange, Black Panthera, Winter Soldiera, Falcona, Spider-Mana, Star-Lorda, Gamory, Draxe, Groota, Rocketa, Nebuly, Mantis a očividně i Lokiho.

Ano, všech 22 (!) zúčastněných si můžete prohlédnout nahoře na epickém plakátu s Thanosem. Hlavní záporák, jenž bude chtít zlikvidovat Zemi (a většinu vesmíru k tomu), si přitom do bitvy přivede své adoptované děti, jež tvoří takzvaný Černý řád. Jmenovitě jde o Ebony Maw, Corva Glavea, Proximu Midnight a Culla Obsidiana, takže jsou Avengers a spol. zatím docela v přesile. Jak ale Thanos předvedl v uniklém traileru, jeho "magická rukavice" mu umožňuje sesílat roje meteoritů, nepoměr sil by se tedy měl velmi brzy vyrovnat.

Třetí díl Avengers jde do českých kin 3. května 2018 a tady se o něm dozvíte všechno podstatné.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný