29. srpna 2017 12:22

První fotka: Tohle je nová superhrdinka od Marvelu! Objeví se už v Avengers 3?

Black Widow a Scarlet Witch mají konkurenci.

Marvel je už léta kritizován za to, že netočí filmy s ženskými hrdinkami v hlavní roli. Fanoušci neustále volají po sólovce Black Widow, komiksové studio má však jasné plány, které nehodlá jen tak narušit. Přímou konkurencí Wonder Woman tak bude až Captain Marvel s tváří Brie Larsona, který dostane vlastní film v březnu 2019. Už v červenci 2018 se však dočkáme, ehm, malého předkrmu.

O čem je řeč? O Ant-Manovi a Wasp! Pokračování Ant-Mana z roku 2015 opět režíruje Peyton Reed a Hope van Dyne (Evangeliny Lilly aka Tauriel z Hobitů) se v něm konečně promění v superhrdinku Wasp. "Vosa", která má velmi podobné schopnosti jako mravenčí Ant-Man, je poslední členkou původních comicsových Avengers, která si (pokud nepočítáme flashbacky) ještě neoblékla svůj kostým. Reed to ale hodlá napravit a po jejím zapracování do názvu filmu jsme se dočkali i první fotky (máte ji nahoře).

Wasp se prý neobjeví v květnu 2018 v Avengers 3, o čemž se hodně spekulovalo, ale uvidíme ji až o 2 měsíce později v Ant-Manovi a Wasp. Na potitulkovou scénu Ant-Mana, v níž Hope dostala svůj kostým, se tak naváže přesně 3 roky po premiéře a musíme doufat, že to bude stát za to!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný