16. listopadu 2017 16:20

První fotka: Jak v novém potterovském filmu vypadají Johnny Depp, Mlok a mladý Brumbál?

Obsazení druhých Fantastických zvířat je plné starých známých i nováčků.

Druhý díl Fantastických zvířat bude mít podtitul Grindelwaldovy zločiny a znovu se v něm sejdeme s Johnnym Deppem. Jeho černokněžník Gellert Grindelwald to očividně dotáhl až do názvu filmu, takže počítejte s tím, že bude mít (oproti jedničce) zcela zásadní roli.

Kdo ho bude nahánět? Jak určitě víte, Mlok, Tina, Queenie a Jacob povolají do zbraně samotného Albuse Brumbála. Tomu bude ve filmu 46 let a zahrál si ho Jude Law, jehož určitě znáte z Sherlocka Holmese nebo Krále Artuše.

Brumbál a spol. budou Grindelwalda nahánět v roce 1927 v Evropě - především v Paříži a v Londýně. Série se tak po americké jedničce vrací na "potterovskou" půdu a poprvé dorazí i Nicholas Flamel, tvůrce legendárního Kamene mudrců.

Flamel se na první fotku, která odhaluje hlavní obsazení filmu, bohužel nevešel. Kromě Brumbála na ní ale debutují i Mlokův bratr Theseus (Callum Turner), Mlokova bývalá láska Leta Lestrange (Zoë Kravitz) a zatím nepojmenovaná asijská hrdinka s tváří Claudie Kim.

Fotku si můžete prohlédnout i rozpohybovanou v novém videu, které potvrzuje datum premiéry. Druhých Fantastických zvířat se dočkáme 15. listopadu 2018, a už nyní je jasné, že půjde o velkolepou filmovou událost!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný