16. prosince 2021 15:00

První fotka dětí z Harryho Pottera po 20 letech: Jak dnes vypadají Neville, Ginny nebo Draco?

Setkání kouzelnických spolužáků po letech vypadá opravdu zajímavě.

Dvacetileté výročí od uvedení prvního filmového Harryho Pottera do kin přineslo přiležitost k natočení slavnostního speciálu, kde se opět sejde většina představitelů ve známých kulisách Bradavic a zavzpomíná. K první fotce ústředního hereckého trojlístku Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Granger) a Rupert Grint (Ron Weasley) teď přibyla moc zajímavá skupinovka.

Ve vánočně vyzdobené Velké síni školy v Bradavicích můžeme vidět ještě další sedmičku bývalých spolužáků, u kterých už rozeznávání podoby nebude tak samozřejmé. Zcela vlevo jsou jasná Weasleyovic dvojčata (James a Oliver Phelps), i když dnes každé s jiným účesem. Vedle nich pak Harryho rival Draco Malfoy (Tom Felton) s Lenkou Láskorádovou (Evanna Lynch).

Pravou stranu pak tvoří Dean Thomas (Alfred Enoch), Neville Longbottom (Matthew Lewis) a zcela vpravo pak Ginny Weasley (Bonnie Wright). Kromě nich ale velký sraz v Bradavicích zlákal třeba i Helenu Bonham Carter (Belatrix Lestrange), Robbieho Coltranea (Rubeus Hagrid), Jasona Isaacse (Lucius Malfoy), Garyho Oldmana (Sirius Black) i Ralpha Fiennese (Lord Voldemort).

Speciální pořad se jmenuje v originále Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts a objeví se 1. ledna 2022.

Co říkáte na dnešní podobu spolužáků z Bradavic?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný