2. listopadu 2016 16:52

PROZRAZENO: Ve trojce Thora se objeví tenhle vesmírný válečník, co ovládá čtyři zbraně! Přidá se i k Avengers?

O bouchače v tomhle filmu nebude nouze...

Třetí Thor bude natřískaný novými postavami, k nimž si našla cestu taková herecká jména jako Cate Blanchett (záporačka Hela), Jeff Goldblum (pletichář Grandmaster) nebo Karl Urban (hromotluk Skurge). Navíc jsme nedávno zjistili, že by měl dorazit i Cumberbatchův Doctor Strange, a naposledy se k obsazení přidal Hulkův kamenný spojenec Korg. Kdo další se s Thorem a jeho zeleným kolegou vydá do gladiátorské arény? Režisér Taika Waititi čerstvě potvrdil, že se ve filmu objeví i čtyřruký drsňák Miek.

Většině lidí tohle jméno asi nic neříká. Fanoušci Marvelu ale správně poznávají hmyzáka z komiksové série Hulkova planeta, kterou film částečně adaptuje. Miek bude stejně jako Korg pomáhal Hulkovi v aréně. A pokud se nepotvrdí zvěsti, že se místo hmyzího válečníka dočkáme jen člověka jménem Miek (což by byla celkem nuda), můžete se začít těšit na dalšího zdatného bojovníka, kterého v akčních scénách určitě nepůjde přehlédnout!

Marvelovská fantasy Thor: Ragnarok jde do kin 26. října 2017 a tady si o ní můžete přečíst první poslední. Jak určitě víte, Thor s Hulkem by se záhy měli objevit přímo ve trojce Avengers, která má premiéru 3. května 2018. Miek je ale zřejmě nedoprovodí, protože v komiksech na Zem letěl kvůli Hulkově pomstě (za vyhoštění do vesmíru) a tahle dějová linka ve filmech nebude.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný