8. února 2023 07:45

Kultovní pecky na prima+: Terminátor, John Wick a Rocky jsou jen špičkou ledovce

Nová česká streamovací služba nabízí i slušnou porci kultovních klasik, protože bez nich by to prostě nešlo!

Nejlepší zábava v celé galaxii odstartovala 8. února a vážně je pro celou rodinu. Kromě prémiové původní tvorby prima+ ORIGINALS a předpremiér nejoblíbenějších seriálů i pořadů TV Prima nabízí taky spoustu českých i zahraničních pecek, protože není lepší pocit než při procházení nabídky narazit na kousek, k němuž se stojí za to vracet.

Mezi sportovními filmy budete těžko hledat většího velikána, než jakým je Rocky. Příběh pouličního boxera, který se navzdory všem předpokladům vzepře roli outsidera, odstartoval hvězdnou kariéru Sylvestera Stalloneho a startuje i nabídku prima+.

Naštvaní pejskaři jsou schopní neuvěřitelných věcí. Obzvlášť, když jde o elitní nájemné zabijáky na odpočinku. John Wick si takhle užíval důchodu, ale pak mu zničili dům a zabili milovaného psa, který mu zůstal po jeho zesnulé manželce. Jak to dopadlo? Jedním z nejlepších akčních filmů, jaké jsme v posledních letech viděli.

Víte jak vypadá dokonalý oscarový herecký výkon? Stačí si pustit film Rain Man a sledovat Dustina Hoffmana, jemuž skvělým způsobem sekundoval Tom Cruise. Příběh o jednom neobvyklém přátelství jedinečně otevřel pohled do života lidí s autismem. Rain Man následně získal spoustu Oscarů, včetně toho za film roku.

Milník akčního filmu, milník sci-fi – dokonalá role pro rakouského „nadčlověka“ Arnolda Schwarzeneggera. Terminátor byl nízkorozpočtový film, do něhož vložil tehdy mladý James Cameron veškerou tvůrčí energii a hrál vabank. Vyplatilo se! Dnes je Cameron největším hitmakerem filmových dějin a Terminátor zůstává jeho výstavním klenotem.

Kráčející skála, jak jinak by se mohl jmenovat oldschoolově přímočarý akčňák, v němž nakopává zadky Dwayne „The Rock“ Johnson. Jeho příslušník zvláštních jednotek se ve filmu vrací do rodného města, ale zjišťuje, že ho drasticky změnilo násilí a drogy. Asi už tušíte, jak to bude dál...

Kdo neměl jeho pirátskou kopii doma na videokazetě, nebyl v Československu osmdesátých let za borce, ani když měl fungl novou džísku z Tuzexu. Americký ninja má takovou nostalgickou hodnotu, že při jeho sledování zapomenete i na to, že se Michael Dudikoff jako ninja před kamerou vlastně moc nepředvedl.

Chuck Norris si takhle jednou v polovině osmdesátých let pustil televizi a dost ho pobouřilo, když viděl únos jednoho izraelského letadla palestinskými separatisty. Protože by se na misi v cizí zemi mohl cítit trochu osamělý, zavolal ještě kámošům z Delta Force a společně vyhladili Bejrút i všechny teroristy, kteří se objevili v okruhu tisíce mil. Zkrátka kultovka jako víno!

Vyberte si z tarifů prima+

Verze PREMIUM za 149 Kč měsíčně přináší pohodlné sledování veškerého prima+ obsahu bez reklam v nejkvalitnějším zobrazení. Součástí této nabídky jsou původní prémiová tvorba prima+ ORIGINALS, exkluzivní předpremiéry českých filmů i TV pořadů, videoarchiv a živé vysílání českých kanálů skupiny Prima.

Střední cestou je LIGHT verze za 99 Kč měsíčně, kde je objem reklam poloviční. Dostupné jsou také exkluzivní formáty prima+ ORIGINALS, ale i předpremiéry oblíbených pořadů a českých filmů, videoarchiv, stejně jako živé vysílání českých kanálů skupiny Prima.

I nadále nicméně může uživatel sledovat své oblíbené pořady skupiny Prima zdarma ve FREE verzi. Stačí se na prima+ jen zaregistrovat.

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný