29. června 2017 16:30
Adam Vala

Přijde Rychle a zběsile o herečku Michelle Rodriguez? Neuvěříte, čím filmařům pohrozila!

Přijde filmová rodina o dalšího člena?

I přes ztrátu herce Paula Walkera se zdá být osud filmové série Rychle a zběsile neotřesitelný. V přípravě jsou další díly, dosud poslední dostaveníčko zaznamenalo velký úspěch a plány jsou přinejmenším ambiciózní. Jenže stačí málo a velká část příběhu se zbortí jako domek z karet.

Herečka Michelle Rodriguez, která je členkou týmu Rychle a zběsile od prvního dílu, totiž pohrozila, že z filmu odejde, pokud se film nebude ženské části ansámblu věnovat více. Dosud trpěla, že je film zejména o Vinu Dieselovi, Paulu Walkerovi a nově o Dwaynu Johnsonovi, do budoucna se to ale podle jejich slov opravdu musí zlepšit.

Jinými slovy, už zkrátka nechce hrát druhé housle a vcelku po právu se dožaduje, aby její postava Letty získala více prostoru. Na druhou stranu ale určitě neuspěje s tvrzením, že jsou ženy Rychle a zběsile upozaďovány. Angažování Charlize Theron to ostatně potvrzuje.

Adam Vala

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

RE-PLAY

Esport / Zábavný / Publicistický