19. října 2020 18:10

Velké premiéry: Na Prima COOL míří druhý Deadpool, osmý Rocky, premiéroví Živí mrtví a Smolíkovi

Komiksový žoldák, legendární boxer, kultovní rodinka a nejoblíbenější zombíci. I v říjnu bude na Prima COOL na co koukat!

Konec října bude na Prima COOL patřit Smolíkovým, Živým mrtvým, Rockymu a Deadpoolovi. Na co přesně se můžete těšit?

Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy

Dáváme: od 26. října každé pondělí ve 20.45

Smolíkovi jsou obyčejná rodinka z maďarské Budapešti, která žije běžný život… Dokud se ovšem jejich geniálnímu synkovi nepodaří navázat kontakt se svým potomkem z 33. století!

Tím se všechno mění. Zdánlivě banální problémy Smolíkových se komplikují o to víc, že jim z budoucnosti dorazí „na pomoc“ vynálezy, na které není v 70. letech 20. století lidstvo připraveno – a Smolíkovi už vůbec ne…

Nepomáhá ani to, že se do jejich patálií často připlete zvědavý soused Halíř. A tak si Smolíkovi musí poradit s urychlovačem výroby, usměrňovačem času, létajícím talířem, nebo dokonce meteoromutomotorem. Nenechte si ujít první díly kultovního seriálu!

Živí mrtví – 9. série

Dáváme: od 27. října každé úterý ve 22.30

Minulá série Živých mrtvých skončila dramatickým soubojem Ricka (Andrew Lincoln) a Negana (Jeffrey Dean Morgan). Charismatičtí vůdci dvou znepřátelených stran se střetli muž proti muži a málem to nepřežil ani jeden z nich. Těžce zraněný Rick držel Neganův život ve svých rukou. Na tom, jak se rozhodne, záviselo, jestli se mu podaří udržet si vlastní charakter. Rick nakonec vyslyšel poslední přání zesnulého syna, že nekonečné zabíjení musí přestat, a nechal Negana žít. Tím si ale zadělal na mnoho budoucích problémů a konfliktů, dokonce i mezi svými nejbližšími přáteli.

Devátá série začíná rok a půl po konci otevřené války s nebezpečnými Spasiteli. Spojené komunity se pod Rickovým vedením snaží společnými silami vydobýt aspoň trochu ze ztracené civilizace a zajistit si lepší budoucnost. Jenže svět, který znali, se rychle mění. Všechno, co předtím člověk postavil, se nezadržitelně drolí a rozpadá, příroda přebírá vládu nad okolím, svět se mění a přeživší musejí čelit novým problémům.

Jak plyne čas, hrdinové bojují s nečekanými překážkami, novými nebezpečími a samozřejmě i všudypřítomnými nemrtvými chodci. Ale nic z toho je nemůže připravit na setkání s novým smrtícím protivníkem, který ohrožuje samotnou myšlenku vybudovat civilizaci, o niž tolik usilují.

Rocky: Nová výzva

Dáváme: pátek 30. října ve 20.15

Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Čeká ho silný soupeř, jehož jméno se navíc spojuje s dávným neštěstím v jeho rodině, a blížící se zápas bude proto nejen náročný, ale i velmi osobní. Spolu s Rockym (Sylvester Stallone) po svém boku se Adonis pokusí naplnit dávný odkaz a získat odpověď na otázku, za co se vyplatí bojovat.

Rocky: Nová výzva je filmem o návratu, který oživí vzpomínky a znovu připomene, co dělá šampiona šampionem. Poselství zní jasně – nezáleží na tom, jak daleko ve svém životě dojdeš, tvá minulost a tvá rodina bude vždy s tebou.

Deadpool 2

Dáváme: sobota 31. října ve 22.05

Wade Wilson je zpět! Po přežití téměř smrtícího hovězího útoku se vrhne na splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. Zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť, a snaží se tedy znovu objevit správné životní koření.

V pokračování mimořádně úspěšné komedie bude Deadpool bojovat s nindži i japonskou jakuzou nebo vzdorovat smečce agresivních čoklů. Také vyrazí do světa, aby objevil důležitost rodiny, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“.

Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný