9. srpna 2022 14:34

Herci z původního filmu promluvili o novém Predátorovi. Co si o něm myslí?

Novinka je kritiky řazena mezi nejlepší filmy série. Ale jak se na ni dívají herečtí představitelé z originálu?

Dvojice herců z původního Predátora (1987) se vyjádřila na sociálních sítích k novému prequelu s názvem Predátor: Kořist. Jesse Ventura (Blain) a Bill Duke (Mac) si oba film s indiánskou hrdinkou Naru pochvalují a přivítali představitelku hlavní role Amber Midthunder do „predátoří rodiny“.

„Fakt skvělý film. Amber Midthunder, tys fakt neměla čas krvácet... Díky (režiséru) Danu Trachtenbergovi, že vytvořil tak promyšlený, kreativní a báječný film,“tweetoval Ventura, který je mimo jiné bývalou wrestlingovou hvězdou a guvernérem státu Minnesota.

Podobně to vidí i herec, režisér a producent Bill Duke: „Je to úžasný film a Amber Midthunder je fenomenální. Tahle mladá žena má před sebou zářivou kariéru.“ On sám ztvárnil v originále seržanta Maca Eliota, jednoho z nejdrsnějších členů Dutchovy (Arnold Schwarzenegger) jednotky. Ani on však neunikl kosmickému zabijákovi, který ho zaměřil svým červeným laserem a zlikvidoval střelou z dálky.

Zarytí fanoušci původního filmu vyčítají novince příliš změn; zejména pak hubenou a nezkušenou hlavní hrdinku, která podle nich nemůže pro Predátora znamenat žádnou výzvu. Proto je zajímavé zjistit opačný názor přímo od herců z původního komanda.

Jaký je váš pohled na nového Predátora?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný