28. července 2021 13:30

Predátor 5 bude podobný hitu s DiCapriem. Koho uvidíme v hlavní roli?

Nový Predátor už je skoro natočený a jeho producent se konečně rozpovídal o tom, co nás čeká.

O pátém Predátorovi se zatím ví jen několik základních věcí, jež nyní zajímavě rozšířil producent John Davis v rozhovoru pro magazín Collider. Davis prozradil, že se film bude jmenovat Skull (česky Lebka), že v něm uvidíme první predátoří výlet na Zemi a že je natáčení pod taktovkou režiséra Dana Trechtenberga (Ulice Cloverfield 10) takřka u konce.

„Predátorovi se tentokrát postaví žena, což je vždycky zajímavé. Jde o návrat k věcem, které fungovaly v prvním dílu. Je to o vynalézavosti a vytrvalosti lidí, díky níž jsou schopní porazit většího, technicky pokročilejšího a vyzbrojenějšího protivníka,“ vysvětlil Davis.

Podle něho je film víc podobný filmu REVENANT Zmrtvýchvstání s Leonardem DiCapriem než jakémukoli předchozímu dílu série Predátor.„Až to uvidíte, pochopíte, jak to myslím,“ dodal. Jeho slova jsou nepřímým potvrzením šuškandy, že by měl scénář filmu volně vycházet z komiksové odbočky Predator: Big Game, v níž se Predátor střetl s americkými indiány.

Jen slova chvály má producent pro režiséra Dana Trachtenberga: „Když ho sledujete při natáčení, pochopíte, jak kompletní má vizi. Má svůj vlastní jazyk, který je svěží, zajímavý a cool.

Tajnosti zatím panují ohledně hereckého obsazení. Mluví se o účasti Amber Midthunder (seriál Legion, Za každou cenu), nic se však dosud nepotvrdilo. Producent také odmítl prozradit, zda se film bude podřizovat přístupnosti pro mladší diváky: „Všechno záleží na tom, jak ho nakonec sestříháme. Původně jsme ho zamýšleli jako eRkový, ale může klidně skončit jako PG-13.

Těšíte se?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný