13. března 2017 16:01

POZOR, SPOILER: Vysvětlujeme potitulkovou scénu nového King Konga! Jak souvisí s Godzillou?!

Ano, měli jste zůstat do konce titulků!

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY Z FILMU KONG: OSTROV LEBEK

Potitulkové scény, které budující propojený filmový vesmír, znáte hlavně z komiksovek od Marvelu. Podobnou taktiku už ale uplatnila spousta filmů, a teď se k nim přidal i Ostrov lebek, velký návrat slavného King Konga.

Nový "monstrbiják", jenž sdílí filmový vesmír s tři roky starou Godzillou, se odehrává v roce 1973 na titulním nebezpečném ostrově. Hrdinové tu objeví Konga a kupu monster, kterým velký opičák dává po tlamě, a na konci filmu se hrstka přeživších nadšeně vrací do civilizace.

Tím se ale samozřejmě nekončí. Kdo totiž ihned neutekl z kina, toho čekalo posezení ve výslechové místnosti se stopařem Toma Hiddlestona a fotografkou Brie Larson. Jejich přátelé z tajné organizace Monarch, která debutovala právě v Godzille, jim tu vysvětlují, že Kong není jediným velkým monstrem. A protože mají po ruce projektor, rovnou jim ukáží důkazy jejich existence.

Na plátně se tak (kromě Godzilly) objeví pterodaktylí Rodan, můrovitá Mothra a mohutný drak, známý jako King Ghidorah. Fandové "monstrfilmů" dobře vědí, že jde o nepřátele samotné Godzilly. Není tedy těžké uhodnout, že scéna láká hlavně na její chystané pokračování.

To půjde do kin v březnu 2019, bude se jmenovat Godzilla: Král monster a natočí ho Michael Dougherty (Krampus: Táhni k čertu). V květnu 2020 nás potom čeká obří duel Godzilla vs. Kong, jež svede slavná monstra dohromady a zřejmě navnadí na spoustu dalších obřích filmů.

Těšíte se na společný film Godzilly a King Konga? Anebo vás "křížení" slavných monster vůbec nebere? Dejte vědět v diskuzi, a klidně připište, jestli se těšíte na návrat Rodana, Mothry a Ghidoraha!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný