25. listopadu 2016 16:11

POZOR, SPOILER: Tahle postava ve skutečnosti neumřela a bude v dalším potterovském filmu!

Čekal to někdo?

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY Z FANTASTICKÝCH ZVÍŘAT

Minulý týden šel do kin první díl prequelové série potterovské ságy. Fantastická zvířata se odehrávají v roce 1926 v New Yorku, sdílejí svět s (ještě samozřejmě nepočatým) Harrym Potterem, a jelikož film slaví úspěch, dočkáme se 4 pokračování.

O čem budou? V tuhle chvíli víme, že se v nich podíváme až do roku 1945, většina detailů se ale zatím tají. Co tvůrci přesto prozradili? Že nás čeká víc černokněžníka Gellerta Grindelwalda s tváří Johnnyho Deppa, že máme ve dvojce očekávat (zhruba pětačtyřicetiletého) Albuse Brumbála, a teď také víme o návratu Credence Barebonea.

Pokud jste Fantastická zvířata viděli, dobře víte, že jde o kouzelníka, který mnoho let potlačoval své schopnosti a začala ho sžírat temná moc zvaná obskurus. Řada lidí z kina odcházela v dojmu, že Credence zemřel. Režisér filmu David Yates nicméně potvrdil, že Credence tak tak přežil (ve finále je vidět, jak kus obskura letí pryč) a měl by být důležitou součástí dalších filmů.

Jste rádi, že se Credence vrátí? Anebo byste postavu Erzy Millera v pokračování Fantastických zvířat nepotřebovali? Dejte vědět v diskuzi, tohle téma by mohlo být krapet kontroverzní.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný