9. února 2017 16:16

POZOR, SPOILER! Nová teorie může napovědět, kdo bude doopravdy tátou Rey v osmých Star Wars! Bude to...

Konečně teorie, která dává smysl. Slyšeli jste někdy o téhle postavě?

Mezi nejpopulárnější Star Wars teorie aktuálně prostě musí patřit to, kdo je Reyiným otcem v nových Star Wars. Odkud se vzal Anakin, u koho se vytrénoval císař Palpatine nebo jestli se podařilo Boba Fettovi přežít srážku se Sarlaccem, to jsou všechno otázky, které už zkrátka nikoho nezajímají. A pokud někoho jo, může si je s největší pravděpodobností dohledat v asi milionu knížek, které už sice patří do rozšířeného univerza, ale pořád na ně odpovídají.

Rey je každopádně jiný level. Tohle žhavé téma bude s blížící se premiérou (no dobře, je to pořád skoro rok daleko) jenom žhavější. Nedávno se však na internetu objevila nová teorie, která ignoruje všechny dosavadní odhady (zapomeňte na Luka Skywalkera, Obi-Wana nebo dokonce Hana Sola!), a přináší do debaty úplně někoho nového.

Ve filmu by si onu postavu měl zahrát Benicio Del Toro a zde to začíná být zajímavé. Jeho charakter totiž zatím nebyl oficiálně pojmenovaný, autor této teorie se však domnívá, že by mohlo jít o dospělého Ezru Bridgera ze seriálu Star Wars Povstalci. Jeho hlavními argumenty jsou pak správný věk a fakt, že dokázal ovládat Sílu. Nicméně má ke všemu i pěkně vymyšlený kontext.

Podle něj mohl Ezra původně pomáhat Luku Skywalkerovi s trénováním mladých Jediů, poté byl ale sveden temnou stranu Síly a spolu se Snokem zkazili i mladého Bena Sola, ze kterého se posléze stal Kylo Ren. Luke, aby uchránil maličkou Rey před jejím otcem, ji ukryl na planetu Jakku, kde Rey dospívala. Darth Hodor z Redditu pak dále píše, že by se mohla karta v budoucích epizodách obrátit, Rey by mohla následovat svého otce k temné straně, zatímco Kylo Ren by se díky své matce vrátil zpátky k té světlé. Tenhle dvojitý zvrat by pak vedl nakonec k epickému střetu mezi Rey a Benem. Inu, velmi zajímavá myšlenka. Co na ni říkáte vy?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný