30. října 2017 13:36

Pozor, spoiler: Co prozrazuje potitulková scéna třetího Thora?

Co znamenaly obě potitulkové scény na konci filmu Thor: Ragnarok?

Následující řádky se budou točit kolem závěru třetího Thora a jeho potitulkových scén, pokud jste tedy film ještě neviděli, pravděpodobně byste dál číst neměli. Pokud ano, ale scény jste z nějakého důvodu neviděli nebo si nejste jistí jejich významem, pak pro vás máme vysvětlení.

Na konci filmu se hrdinové okolo božského Thora rozhodli způsobit na planetě Asgard Ragnarok, tedy konec světa, který byl jediným možným způsobem, jak porazit Thorovu vražednou ségru a zároveň bohyni smrti, děsivou Helu. Plán se povedl, ale vedl mimo jiné i k tomu, že si teď Thor a ostatní Asgarďané musí najít nový domov. Samozřejmě se nerozhodli pro nic jiného než planetu Zemi a tím se dostáváme k první z potitulkových scén:

1) Komupak asi patří ta loď

V první scéně diskutují Thor a Loki následky rozhodnutí vrátit se na Zemi. Loki se přirozeně obává, že z toho pozemšťané nebudou příliš nadšení, než ale konverzace jakkoliv pokročí, zastavuje jejich loď jiné, mnohem větší vesmírné plavidlo. Kdo je uvnitř? Přece nikdo jiný než sám Thanos, záporák z budoucích třetích a čtvrtých Avengers, který je sám zjevně na cestě k Zemi. Znamená to, že Thor a další padnou do zajetí? Kdo ví, scéna totiž nic dalšího nepoví.

2) Je to remíza!

Ve druhé a poslední potitulkové scéně jsme zpátky na planetě Sakaar, kde během filmu propukla revoluce. Obyvatelé planety zřejmě svrhli jejich vládce mocného Grandmastera (kterého si zahrál bláznivý Jeff Goldblum) a ten jim teď padl jaksi do zajetí. Co následuje? Krátký a vtipný pokus se z průšvihu vykecat, který je zakončen slovy: „Je to remíza!“

Tolik k potitulkovým scénám ze třetího Thora. Dál je na řadě už jen komiksovka Black Panther, po které konečně dorazí třetí Avengers a s nimi i hrozivý Thanos. Bude to pecka? Doufáme!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný