24. října 2016 12:36

POTVRZENO: Ženská verze Wolverina míří do kin. Tady máte její první fotku!

Budou s ní fandové spokojení?

Pokud se o komiksy zajímáte i mimo film, dobře víte, že existuje postava jménem X-23. Za tímhle kódovým označením se skrývá Laura Kinney, Wolverinův ženský klon, který má v rukou dva adamantiové drápy (třetí pak najdete v noze). Jak už jsme několikrát rozebírali, Hugh Jackman se s rolí Wolverina příští rok rozloučí. A kdekdo spekuluje o tom, že se místo přeobsazení slavného hrdiny jednoduše dočkáme Laury.

Může se tahle spekulace vyplnit? Teoreticky pořád může. Laura se totiž objeví v novém filmu s názvem Logan, v němž ji bude stárnoucí Wolverine chránit před jednotkou vládních kyborgů. Fandy X-Menů by tahle situace normálně nadchla. Všechno má ale jeden malý háček – Lauře totiž bude nějakých deset let.

Ano, malá dívka z prvního traileru, již si zahrála Dafne Keen, je X-23. Potvrdila to nová fotka, kterou studio vydalo s popiskem "Laura", čímž vyvrcholily dlouhé měsíce (docela logických) spekulací. X-23 se určitě podívá i do akce, stačí si pozorně prohlédnout dosavadní záběry. Jen holt bude o něco mladší než v komiksech, což (při rozumném časovém skoku) otevírá vrátka směrem k její vlastní sólovce.

O tom, zda se jí dočká, se samozřejmě ještě nemluví. Nejdřív musí mít úspěšný debut v Loganovi, který jde do českých kin už 2. března 2017.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný