13. dubna 2017 11:08

POTVRZENO: Tohle je nový parťák Deadpoola! Hraje ho slavný záporák z Avengers!

Skvělá volba!

Brad Pitt, Russell Crowe, Dolph Lundgren, Stephen Lang, Pierce Brosnan, Michael Shannon, David Harbour a samozřejmě Keira Knightley. Tohle byl seznam (vážných i hodně nevážných) kandidátů na roli superžoldáka Cablea, který bude mít stěžejní roli ve dvojce Deadpoola. V podstatě se dá říct, že si marveláckého drsňáka chtěla zahrát půlka Hollywoodu. Nakonec jím ale bude Josh Brolin, jenž vůbec není komiksovým nováčkem.

Brolin už se stihl objevit v Jonahu Hexovi, Sin City 2 a Mužích v černém 3. Především ale hraje Thanose v konkurenčním filmovém vesmíru, takže se objevil ve Strážcích Galaxie a v potitulkové scéně Avengers: Age of Ultron. Co ho čeká příští rok? Jeho Thanos bude hlavním padouchem v Avengers 3 (a zřejmě i ve čtyřce, která dorazí v roce 2019). No a jelikož to Brolinovi nestačí, objeví se i jako Cable v Deadpoolovi, odkud bude pokračovat do drsné týmovky X-Force a možná i do Deadpoola 3.

Myslíte, že Brolin Cablea zvládne levou zadní? Anebo máte pocit, že se na roli nehodí? Dejte vědět v diskuzi, Brolin má každopádně smlouvu na čtyři filmy, takže bude Deadpoolovi pomáhat zatraceně dlouho!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný