1. října 2017 16:56

Potvrzeno: Terminátor 6 má datum premiéry! Tady jsou 4 důvody, proč bude mnohem lepší než pětka

Arnold se už zase vrátí. A tentokrát to bude stát za to!

V roce 1984 nám James Cameron nadělil Terminátora a v roce 1991 Terminátora 2. Šlo o dvojici přelomových sci-fi, jež daly kariéru nejen Cameronovi, ale i Arnoldu Schwarzneggerovi, a Hollywood se na ně od té doby snaží navázat. Komediální trojka se ještě docela líbila, nad čtyřkou ale fandové ohrnuli nos a pětku většina z nich docela nenávidí. Tak slavnou značku ale slabší ohlasy nezabijí, takže se začíná chystat šestka. Bude to malý zázrak? Měl by. Papírově totiž nezní vůbec špatně, tak si pojďme projet ty nejdůležitější informace.

1) Dorazí Arnold Schwarzenegger a Linda Hamilton

Arnold se k sáze vrátil už v pátém díle, který měl mít dvě pokračování. Ta se nakonec nekonají a místo nich dostaneme jakýsi "poloreboot", v němž se po jeho boku objeví i původní Sarah Connor s tváří Lindy Hamilton. Ano, jednašedesátiletá herečka se k Terminátorovi vrací po dlouhých 26 letech. A nejspíš vás bude zajímat, jak je to možné, když třetí díl její postavu prohlásil za mrtvou.

2) Ignorují se poslední tři filmy

Šestý Terminátor bude ignorovat trojku, čtyřku a pětku (protože na nich nepracoval Cameron) a naváže přímo na jedničku a dvojku. Právě proto je možný návrat Lindy Hamilton, která prý ukáže Wonder Woman a spol., že nemusí být ženská hrdinka mladá a děsně sexy, aby mohla zachraňovat svět.

3) Za kameru usedne režisér Deadpoola

Nového Terminátora bohužel netočí přímo Cameron – ten má plné ruce práce s dalšími Avatary. Za kameru místo něj usedne energický režisér Deadpoola Tim Miller, který má po boku starých hrdinů představit i zbrusu nové obsazení. V plánované trilogii se má předávat štafeta podobně jako v sedmých Star Wars. Hlavní hrdince přitom bude jen 18 let a bude mít po ruce nejen T-800 a původní Sarah Connor, ale i nové postavy ze současnosti a budoucnosti.

4) Všechno si ohlídá sám Cameron

No a to nejlepší nakonec. Nového Terminátora produkuje sám James Cameron, který chce navázat přímo na druhý díl a vrátit tak slavné sáze její kvalitu i relevanci. Zapomeňte na všechno, co se od roku 1991 stalo ve filmech nebo v seriálech. Na scénu se má vrátit ten pravý terminátoří nářez, u kterého si sedneme na zadek už 21. listopadu 2019.

Věříte, že Cameron a Miller vrátí Terminátorovi zašlou slávu? Anebo by ho měli nechat na pokoji? Dejte vědět v komentářích, tohle ještě bude hodně zajímavé!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný