27. září 2016 12:53

POTVRZENO: Kteří superhrdinové se objeví ve třetích Avengers?

Jste připraveni na... nejepičtější film všech dob?

Třetí Avengers jdou do kin 3. května 2018 a čtyřka nás čeká 2. května 2019. Ačkoliv má jít o dva (jakž takž) separátní příběhy, oba filmy se budou od letošního listopadu točit zároveň. Což znamená, že se pomalu sbírá nejrozsáhlejší obsazení v historii komiksovým filmů.

Kdo přesně za dva měsíce dorazí na plac? Ve zkratce se dá říct, že skoro každý, kdo se v posledních letech objevil ve velké roli v marveláckém filmu. Naštěstí už ale známe pár detailů a kupa herců veřejně odkývla, že Infinity War (jak zní podtitul třetího dílu) rozhodně nevynechají.

V první řadě je jasná účast šesti původních Avengerů (Iron Man, Kapitán Amerika, Thor, Hulk, Black Widow a Hawkeye) a tzv. nových Avengerů (War Machine, Falcon, Scarlet Witch a Vision). Stoprocentně se zastaví i Loki, Nick Fury nebo Winter Soldier, nově pak byla potvrzena i účast Doctora Strange, jenž se nám už 27. října představí v sólovém filmu.

Kdo dál? Vin Diesel se nechal slyšet, že určitě dorazí celí Strážci Galaxie (Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket Racoon, Groot a nejspíš i Nebula), skoro jistou pak mají účast i nedávno představení hrdinové jako Ant-Man (a Wasp?), Black Panther a Spider-Man. Nováčkem (nejspíš až ve druhém filmu) bude Captain Marvel s tváří Brie Larson, jejíž sólový debut má premiéru 8. března 2019. Najisto ale nepočítejte s televizními hrdiny, které filmová větev Marvelu nemá úplně pod palcem.

Přesně tak, epický střet s fialovým titánem Thanosem, jehož jste viděli v potitulkových scénách obou dílů Avengers (a ve Strážcích Galaxie), zřejmě vynechají Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a Punisher. A moc nepočítejte ani s Philem Coulsonem a jeho Agenty S.H.I.E.L.D.u, jež pravděpodobně čeká jen seriálové zametání trosek.

Jste z obsazení třetích (a čtvrtých Avengers) nadšení? Anebo máte pocit, že se tolik superhrdinů na plátno nikdy nevejde? Dejte v diskuzi vědět, na koho se těšíte nejvíc a u koho by vás ani nemrzelo náhlé zrušení účasti. Nacpat takovou kupu superhrdinů do jednoho filmu každopádně nebude legrace!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný