10. dubna 2017 16:54

POTVRZENO: Arnold konečně odhalil, jestli bude v novém Predátorovi!

Po měsících dohadů máme konečně jasno.

Když se začal chystat nový Predátor, fanoušci volali hlavně po účasti Arnolda Schwarzeneggera. Film v režii Shanea Blacka (Iron Man 3) se odehrává ve stejné kontinuitě jako první dva díly, takže by byl Dutchův návrat technicky možný, všechno ale záleželo na tom, jak se Arnoldovi zalíbí Blackův scénář.

Teď konečně víme, že si Arnold nového Predátora přečetl a že v něm měl napsanou roli. V kinech se ale bohužel neobjeví, a to čistě proto, že nebyl spokojený s rozsahem své účasti. Dutch samozřejmě nebyl hlavním hrdinou filmu, nýbrž jen vedlejší postavou (nebo mohlo jít pouze o větší cameo). To ale Schwarzeneggerovi nestačilo, a když mu bylo řečeno, že se kvůli němu příběh neupraví, rozhodl se nabídku na návrat odmítnout.

V únoru 2018 tedy Predátorova nejtužšího nepřítele v kinech nehledejte. Dutch je oficiálně v důchodu, a jelikož se nechystá pokračování Terminátora ani další Conan (film byl zrušen kvůli moc vysokému rozpočtu), Arnie si dá od svých slavných rolí pořádný oddech. Snad ho to dovede k nějaké nové ikonické postavě. Comebacky jsou sice fajn, čas od času to ale chce i něco zbrusu nového!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný