8. července 2019 07:32

Podívejte se na 8 nejlepších fotek z natáčení Star Wars! Ano, vedou ty s princeznou Leiou

Kdysi nedávno na jednom nedalekém place. Jak se točily Star Wars?

Hvězdné války jsou povážlivě často seriózní tak, jak se na vesmírný epos sluší a patří. Jenom málokdy se dočkáme vyloženě komických momentů a mnohé fanoušci nemají v oblibě (Jar Jar). Tím více si však natáčení filmů uměli užít jejich představitelé. A vznikly z toho mnohdy i unikátní fotečky!

08) C-3PO jako Bender

Ne snad, že by se nám C-3PO spustil stejně jako Bender Bending Rodriguez – to si jenom nikotinovou pauzu dává herec uvnitř celého postroje.

07) Leia dělá R2-D2

S Carrie Fisher byla na place velká zábava – mimo jiné i ve chvíli, kdy se rozhodla ukázat, že by také dovedla zahrát malého robota…

06) Monstra vs. animátoři

Tanky AT-AT sice ve filmu krájely Rebely jako horký nůž máslo, ve skutečnosti však jejich modely nebyly větší než průměrná čivava.

05) Skutečný R2-D2

Nejen uvnitř C-3PO, ale také uvnitř R2-D2 se ukrýval skutečný herec. Právě tady si „Tyrionův předchůdce“ dává od svého plechového já pauzu.

04) Zvrhlík Chewie

Scény mezi natáčením jsou dlouhé a mnohdy plné hrůz. Herci si svou frustraci vybíjejí různě. Občas společně. A občas, i pokud je jeden z nich v masce chlupaté potvory…

03) Pád do měkkého

Realita natáčení je taková, že mnohé filmové kulisy na kameře působí poněkud… větší, než jaké doopravdy jsou. Kdyby v nejdramatičtější momentce Impéria kamera popojela trochu dozadu, napětí by bylo to tam!

02) Skutečný Millenium Falcon

I když možná nelétá (možná!), je pohled na tuhle loď ve velikosti 1 : 1 přesto dechberoucí!

01) Dvě Leiy

Co je lepší než jedna Leia? Nu přeci dvě Leiy! Carrie Fisher se v této momentce z Návratu Jediů sluní společně se svou kaskadérkou.

Star Wars: Epizoda IV – Nová naděje začíná na Prima COOL v neděli ve 20.00.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný