27. listopadu 2017 15:59

Po Avengers 4 dorazí dalších 20 marvelovek! Co od nich můžete čekat?

Komiksová zábava od Marvelu má další velkolepé plány.

Když Marvel v roce 2008 poslal do kin Iron Mana, jen málokdo tušil, kam tahle komiksovka povede. Od potitulkové scény s Nickem Furym jsme došli k Avengers, od Avengers ke Strážcům Galaxie a od Strážců Galaxie k Doctoru Strangeovi nebo Ant-Manovi. A jak určitě víte, letos jsme dostali sólovku Black Panthera nebo obří týmový crossover s podtitulem Infinity War, v němž se parta ze Země poprvé setkala s tou z vesmíru.

Přesně rok po třetích Avengers, kteří dorazili letos v dubnu, půjde do kin nepojmenovaná čtyřka. A ačkoliv má do velké míry uzavřít hlavní příběh, už nyní bylo potvrzeno dalších (minimálně) 20 marvelovek, které na ni více či méně navážou.

Zatím víme jen o prvních dvou - v březnu 2019 dorazí sólovka Captain Marvel a v červenci 2019 pokračování Spider-Man: Homecoming s podtitulem Daleko od domova (Strážci Galaxie 3 jsou po vyhození Jamese Guna pozastavení). To je ale jen drobný rozjezd, po němž se prý podíváme do nových světů a za novými hrdiny. Ačkoliv se to zdá šílené, Marvel má práva na 7000 komiksových postav. I když tedy budou Avengers 4 už dvaadvacátou marvelovkou, stále se představil jen zlomek existujících "papírových" hrdinů.

Do budoucna se tedy připravte nejen na Doctora Strange 2, Black Panthera 2 a další díly sérií s Ant-Manem nebo Captain Marvel. Mimo pokračování budou vznikat i oddělené série z ranku Strážců Galaxie, jež se můžou odehrávat tisíce normálních a světelných let daleko od všeho, co jsme dosud viděli!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný