6. května 2020 10:10

Noví Piráti z Karibiku: Johnnyho Deppa má nahradit Karen Gillan ze Strážců Galaxie

Filmovou sérii Piráti z Karibiku čekají velké změny. Místo Jacka Sparrowa možná zaujme pirátka Redd.

Už několik let se mluví o tom, že se tak úplně nedočkáme Pirátů z Karibiku 6. Místo pokračování úspěšné filmové série má přijít reboot, ve kterém nebude hrát Johnny Depp. Znamená to i konec Jacka Sparrowa? To zatím nikdo neví. Nedávno se však začalo spekulovat o tom, že bude novou hlavní hrdinkou série pirátka Redd.

Také jste o ní doteď neslyšeli? Není se za co stydět. Redd byla do atrakce z Disneylandu, na níž se Piráti z Karibiku zakládají, přidána až v roce 2017. Právě v té době se začínalo pracovat na rebootu série, a vzhledem ke své popularitě se Redd rychle dostala do hledáčku filmařů. Kdo by si ji tedy měl zahrát? U Disneyho už prý mají jasno. Vyhlédli si totiž skotskou herečku Karen Gillan, již znáte jako Nebulu ze Strážců Galaxie a Avengers nebo jako Ruby Roundhouse z posledních dvou dílů Jumanji.

Zatím se rozhodně nejedná o nějaké oznámení – vyjednávání a podepisování smluv je stále daleko. Reboot Pirátů z Karibiku bez Johnnyho Deppa je ale den ode dne reálnější a bude vcelku zajímavé sledovat, jestli tahle série opravdu může fungovat bez svojí hlavní hvězdy.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný