24. října 2018 00:45

Johnny Depp končí v Pirátech z Karibiku? Scenáristé Deadpoola se ho mají zbavit

Jack Sparrow už možná nebude jako dřív...

Zatímco čtvrtí Piráti z Karibiku (stejně jako dvojka) překonali miliardové tržby, loňský pátý díl vydělal "jen" 794 milionů dolarů. Studio Disney to pochopilo jako znamení, že už o Jacka Sparrowa není takový zájem jako dřív. Možná vás ale překvapí, že se zvažuje vcelku radikální řešení téhle prekérní situace.

Místo klasického šestého dílu (anebo konce série, že...) je totiž ve hře reboot s novým hereckým obsazením. Ano, hračkářský gigant za situaci v podstatě viní Deppa, jehož kariéra zrovna nevzkvétá. Za pár let by se tak Jack Sparrow mohl vrátit s jinou tváří – a s plány na zbrusu nové dobrodružství, na němž by Deppova nástupce doprovázeli neokoukaní herečtí kolegové.

Sen o šestém díle, ve kterém by se naplno vrátili Will Turner (Orlando Bloom) a jeho žena Elizabeth (Keira Knightley), se tak začíná pomalu rozplývat. Pánové od Disneyho se místo toho sešli se scenáristy Deadpoola Rhettem Reesem a Paulem Wernickem, a dozajista jim nabídli balík peněz za to, že sérii vymyslí zbrusu novou fazónu.

Ačkoliv tedy není nic oficiální, návrat Johnnyho Deppa v pirátském ohozu začíná být velmi nepravděpodobný. Piráti z Karibiku se (stejně jako Transformers) nejspíš jednoduše zresetují, přičemž budou u Disneyho doufat, že síla značky zastíní Deppovu absenci.

Může to fungovat? Kdo ví. Třeba letošní "Han Solo bez pravého Hana Sola" ale jasně ukázal, že tyhle herecké výměny často nefungují. A nikdo asi nepochybuje o tom, že nahrazení Johnnyho Deppa rozhodně nebude procházka růžovým sadem...

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný