17. května 2022 09:15

Piráti z Karibiku 6: Chystají se dvě verze filmu, producent okomentoval účast Johnnyho Deppa

Legendární producent Jerry Bruckheimer prozradil, co přesně se děje kolem dalšího dílu Pirátů z Karibiku.

Piráti z Karibiku 5 se v roce 2017 proměnili ve finanční zklamání. Film vydělal o 200 milionů méně než miliardová čtyřka, což pro sérii znamenalo stopku. Producent Jerry Bruckheimer strávil poslední roky snahou značku oživit – a nyní dal na vědomí, co přesně se kolem ní děje.

Řada lidí by chtěla klasickou šestku s Johnnym Deppem, na niž koneckonců lákala potitulková scéna pátého dílu. Velký návrat Davyho Jonese, jenž by se znovu utkal s Jackem, Willem a Elizabeth, ale zatím není v kartách. Bruckheimer totiž potvrdil, že se v tuhle chvíli nepočítá s účastí Johnnyho Deppa.

Vzápětí sice dodal, že se o budoucnosti ještě bude definitivně rozhodovat (zřejmě se čeká na výsledek soudu), ale kdo ví, jak rychle se rehabilituje Deppův obraz. Reálně jsou proto ve hře dvě jiné verze filmu – jedna s Margot Robbie a jedna bez ní.

Bruckheimer potvrdil, že se paralelně pracuje na dvou scénářích. Pokud Margot kývne na (zatím tajnou) roli, o níž jedná už od června 2020, využije se ten první. V opačné případě se dočká realizace ten druhý, o němž vlastně nevíme zhola nic.

Jak už je ale v Hollywoodu zvykem, všechno nakonec může být úplně jinak. A jelikož za velkou louží milují comebacky, vždycky existuje šance, že Johnny Depp změní názor a vrátí se jako Jack Sparrow. I když to on sám nedávno vehementně popřel...

Zdroj: The Playlist

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný