1. července 2021 15:26

Vrátí se Paul Walker v Rychle a zběsile 10? Vyjádření režiséra fanoušky série dost překvapilo

Jak to v tuhle chvíli je s návratem ústřední postavy série Rychle a zběsile?

Ani tragická událost, kterou bylo úmrtí herce Paula Walkera, nemůže rozdělit ústřední rodinu postav filmové série Rychle a zběsile. Režisér Justin Lin, který režíroval už pětici filmů série a chystá taky nadcházející díl desátý, totiž prozradil, že do něho chce vrátit zesnulého Paula Walkera v jeho nejslavnější roli Briana O'Connera.

Fanouškům už je známo, že do uzavření hlavní linky Rychle a zběsile zbývají poslední dva díly – desátý s plánovanou premiérou v roce 2023 a jedenáctý, který půjde do kin rok poté. Návrat Paula Walkera zůstal díky scenáristům stále otevřenou možností.

„Paul a jeho postava Briana jsou srdcem a duší série a dal by nám způsob, jak bychom se mohli posunout dál... Každý den myslím na to, jak bych ho mohl vrátit zpět... Vím, že rozhodnutí zachovat jeho postavu v příběhu živou, bylo učiněno, když jsem si dával od série pauzu, takže musím v téhle věci být velice opatrný a přistupovat k jeho návratu velice citlivě,“ prozradil Justin Lin magazínu CinePOP.

Filmaři by Walkera oživili digitálně, což museli udělat už v případě filmu Rychle a zběsile 7, který v době jeho tragické smrti nebyl dotočený. Tvůrci tehdy přepsali scénář, ve kterém se Walker rozloučí se svou filmovou rodinou a fanoušky, ale jeho postava Briana zůstává naživu. Herce před kamerou nahradili jeho bratři Cody a Caleb, kterým pak trikaři nasadili digitální masku.

Použití podoby zesnulého herce otevírá spoustu etických otázek, podstatné však je, že jeho pozůstalí se k možnosti vyjádřili pozitivně, včetně obou bratrů, kteří jsou připraveni nastoupit jako dvojníci k natáčení. S velkou pravděpodobností by se však nejednalo o velkou roli, ale spíše krátké cameo.

Co říkáte na plánovaný návrat Paula Walkera do Rychle a zběsile?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný