16. května 2017 15:59

Třetí Star Wars původně měly daleko lepší konec! Co chtěla Padmé provést Anakinovi?

Tohle se vážně měnit nemuselo...

Pomsta Sithů, závěrečná epizoda prequelové trilogie Star Wars, se proslavila výborným finále. Anakin se v něm definitivně odklonil na temnou stranu a utkal se s Obi-Wanem, což vyvrcholilo jeho zmrzačením a přeměnou v ikonického Dartha Vadera. Možná si pamatujete, že v setkání dvou Jediů figurovala i Anakinova milá Padmé, která toho ale moc neudělala. A pokud vám to vždycky přišlo divné, je to proto, že George Lucas změnil svůj původní plán.

Co čekalo Padmé předtím, než jí Lucas přisoudil omdlení a porod? Kupodivu byla zakladatelkou Rebelů, které zformovala přímo Anakinovi pod nosem, a nakonec se svého manžela vydala zabít. Při objetí na planetě Mustafar měla v ruce nůž, v poslední chvíli ale zjistila, že není dost silná na to, aby svoji životní lásku sprovodila ze světa. Chcete důkaz? Prohlédněte si nově odhalený concept art. Padmé je na něm těsně po tom, co Anakina nedokázala zlikvidovat.

Přijde vám tohle vyvrcholení příběhu lepší? Anebo jste rádi, že se ho Lucas zbavil? Dejte vědět v diskuzi, každopádně to je hodně zajímavá novinka!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný