7. února 2017 13:57

ODHALENO: Tohle bude hlavní postava třetích Avengers! Není to Iron Man ani Kapitán Amerika!

Nejočekávanější komiksový blockbuster nabírá nečekaný směr.

V podstatě se dá říct, že na žádný nadcházející komiksový film nejsme tak zvědaví jako právě na třetí Avengers s podtitulem Infinity War. Objeví se tady totiž asi padesát různých hrdinů a všichni se střetnou s obávaným Thanosem, v tuto chvíli stále hlavním záporákem marvelovského univerza. Nedávno však ředitel studia Marvel Kevin Feige přiznal, že to celé bude mít jeden obří háček.

Abyste byli v obraze, filmům od Marvelu je často vyčítán tzv. „záporácký problém“. Jejich padouši zkrátka často silně zaostávají za jejich hrdiny a většinou je to tak, že patří mezi největší zápory daného filmu. Jistě, Marvel se nijak netají tím, že se zaměřuje více na své hrdiny, zatímco konkurenční DC klade důraz právě na ty záporáky. Nicméně už i samotný šéf studia uznal, že to začíná být mírně stereotypní. Doslova pak dodal, že tomu tak ale nebude napořád.

Už ve třetích Avengers se totiž konečně dočkáme obávaného Thanose a podle Feige by se dalo klidně říct, že Thanos bude v jistém slova smyslu hlavním „hrdinou“ tohoto filmu. A když se nad tím zamyslíte, vlastně to i dává celkem smysl. Na jedné straně ohromný počet hrdinů a na druhé jeden záporný charakter, kolem kterého se bude celý děj točit. Proč mu nedat prostor a nezkusit děj částečně vyprávět i z jeho perspektivy? Samozřejmě se neví, do jaké míry tomu tak bude, nápad je to ale rozhodně zajímavý. A my už se nemůžeme dočkat, až nám tvůrci naservírují první trailer.

Líbil by se vám Thanos jako hlavní postava třetích Avengers?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný