1. června 2016 13:31

Od Vetřelce k Terminátorovi: 7 drsných filmů, které jste určitě viděli dřív, než vám bylo 18

Predátor - upoutávka

Na tajňačku to bylo nejlepší!

Co si budeme povídat, čtvrteční cooltovní movie Predátor (22.00 na Prima COOL!) viděla většina z nás dávno před doporučeným věkem 18 let. Film o mimozemském lovci byl však co do "nelegálního" sledování jenom vrcholkem ledovce. Se slzou v oku jsme vzpomněli na sedmero dalších zážitků podobného ranku.

Komando

Arnoldovo Komando byla ultimátka. Jedna akce střídala druhou, mluvilo se sprostě a do toho ten krvelačný finiš! Bonusem byla navíc ňadra (ženská), která jsou v jedné scéně nepokrytě vidět!

Rambo: První krev

Chybět nemůže ani Arnoldův největší konkurent Rambo. I když jsou Rambovy další eskapády tak trochu zábavnější, První krev měla u rodičů silnější pověst drsňárny, a to přesto, že nás tehdy trochu nudila. Nejvíce jsme plakali u zabitých hafanů...

Terminátor

Stroj z budoucnosti! Osudná romance! A hlavně spousta atomových výbuchů! Terminátor byl kultovka po desáté večerní, která nám dovedla přivést nejednu noční můru. A to ani nezačínáme s druhým dílem, který pomočování jenom nejmenších diváků vyšrouboval do absurdních rovin.

Vetřelec/Vetřelci

Když se ale řekne noční můra, nelze se nezastavit u Vetřelce. Kdo se u něho v deseti letech nepotil víc jak v sauně, ten jakoby nebyl. I liberální rodičové zakrývali ratolestem oči při scéně "líhnutí", to však každé správné dítě jenom nakoplo k tomu se na tajňačku mezi škvírami prstů stejně koukat!

Robocop

Absolutní etalon krvelačnosti byl samože Robocop, a pro některé ještě Total Recall. Rodičové občas ironicky k tomu prvnímu byli vstřícnější – snad i pro průměrný televizní seriál měli zdání, že film bude obdobně nekrvavý. To se však šeredně mýlili a nejpozději po nepříjemné "poruše" ED-209 začalo další (marné) volání směrem do postele...

Top Gun

Jasně, Top Gun není zrovna drsňárna k pohledání. Namísto krve a střev jsme tu ovšem všichni byli paf z milostné scény mezi Tomem Cruisem a Kelly McGillis. Zpětně je trochu děsivé, že právě tahle scéna byla pro mnohé z nás prvním seznámením se sexualitou... Taková však byla realita!

Barbar Conan

Krev cákala, jako když rukou do vody plácá, Barbar Conan však krom brutality a bradavek připomněl, že bychom možná měli zapracovat na vlastní muskulatuře. I těm nějvětším spratkům navíc scénou Conanova dětství na "mlýně" připomněl, že jenom protože jim rodiče nekoupili tu drahou hračku, nemají se zase tak blbě.

Predátor vyhlašuje lov (na vzpomínky) na čtvrtek večer ve 22.00 na Prima COOL!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný