29. března 2021 00:04

Prima COOL oslaví 12. narozeniny s Ochránci, ruskou odpovědí na Avengers

Další coolácký apríl se ponese ve znamení superhrdinů, kteří... nikdy nebyli v USA a místo New Yorku musí zachránit Moskvu!

Jako každý rok bude i letos 1. duben patřit narozeninám Prima COOL. Co si k nim nadělíme? Mohli jsme asi sáhnout po nějaké klasice – třeba loni na apríla k nám přiletěl nový seriálový Star Trek. Tentokrát to ale bude sci-fi na úplně jiné úrovni, naservírujeme vám totiž Ochránce.

Ne, nemluvíme o Ochránci s Vinem Dieselem. Řeč je o Ochráncích, divoké ruské odpovědi na Avengers, v níž se čtyři superhrdinové pochopitelně řežou s nebezpečným superpadouchem. Xenie, Khan, Ursus a Ler původně žádné schopnosti neměli, a tak mohli vyčerpávající studené válce jen přihlížet. Tajná vojenská organizace Patriot jim ale zamíchala DNA tak šikovně, že se do ní mohli přímo zapojit a… nedopadlo to úplně dobře.

Ochránci se následně mnoho let skrývali, teď se však budou muset vrátit do akce, jelikož se zmíněný superpadouch Kuratov rozhodne potrápit Moskvu. Přesně tak, dost bylo zachraňování provařeného New Yorku, Londýna nebo Paříže. Dvanácté narozky Prima COOL budou mít bizarní příchuť východu, tak si nachystejte vodku a uvidíme se 1. dubna ve 20.15 u bedny!

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný