6. ledna 2016 15:28

O koláči a hudebním táboře: 7 nejzábavnějších scén z Prci, prci, prcičky

Pamatujete si je všechny?

Nechutná, drsná, vtipná – série Prci, prci, prcičky si za svou dráhu získala nejrůznější označení. Na Prima COOL si v sobotu od 22.00 můžete dopřát její pátý díl s podtitulem Nahá míle, který rozhodně má na čem stavět. První díl totiž 17 let nazpět stvořil moderní pojetí teenagerské komedie – a to jak řadou nechuťáren, tak i upřímně působivými momenty. 17 let od premiéry původního filmu je ale setsakra dlouhá doba, před naší projekcí „pětky“ si tak můžete připomenout nejlepší okamžiky „jedničky“! Jaké? Tak třeba... Když si Stifler při svádění dopřeje chutného “kvasnicového piva”. To napětí! Ten strach! To nechutenství!

Když Jima při jeho postelové scéně s Naďou pozoruje celé město – a to včetně jeho dvojnásobného… neúspěšného startu. Tohle je, prosím pěkně, budoucí solidní materiál pro psychoterapeuty!

Ne vždycky však baví jen film samotný – občas s ním totiž duo sehrají i samotní diváci. Jako když si dnes při sledování sice vzpomenete na jména Stiflera, Finche a možná i Jima, ale zaboha si nemůžete vybavit, jak říkat Tomu Nudnému Lakrosistovi, Tomu Týpkovi Od Tary Reid a vůbec většině dalších postav…

Leč zpátky k původní látce, která upřímně pobaví, i když dojde na kultovní scénu s dírou v koláči. Protože co jiného definovalo pohled celé generace teenagerů na pečení, než právě tenhle okamžik?

Nebo když Jima jeho maminka v úvodní scéně nachytá během samohany, načež do místnosti dojde i tatínek, který odhalí, co nemělo být vidět. Takže sladké sny!

Nebo když dojde na následnou scénu, v níž Jimův tatík vytahuje pornáče a dává synkovi otcovské rady. Protože zatímco džouky o fekáliích, ejakulacích a erekcích už poněkud zestárly a byly přebity daleko ostřejším materiálem v dalších filmech či na internetu, tyhle momentky rodinné trapnosti během dospívání v Prcičkách stále umí zabrnkat na správnou strunu!

Ano, stejně jako když nakonec Michelle vytáhne svou ultimativní historku o hudebním táboře. Poněvadž nejenže jsme její postavě fandili už tenkrát kvůli Buffy, ale o to více ji zbožňujeme dnes po Jak jsem poznal vaši matku!

Takhle to začalo, a jak to pokračuje? Prci, prci, prcičky 5: Nahá míle se vám na Prima COOL připomenou v sobotu ve 22.00!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný