16. února 2016 15:21

Nový Predátor odhalil první fotku! Vrátí se Arnold?

Žádný restart, ale poučené pokračování!

Predátor se vrátí ke kořenům. Vesmírného lovce lidí jsme naposledy viděli v roce 2010 ve filmu Predátoři a diváky to moc nezajímalo. Vskřísit jeho potenciál teď má legendární scenárista Shane Black, který před dvěma lety s velehitovým Iron Manem 3 ukázal, že ovládá i režisérské řemeslo.

Pokochejte se první oficiální uvolněnou fotkou k chystanému filmu, který se bude jmenovat The Predator (zřejmě po vzoru filmu The Wolverine). Název má zdůraznit, že se tentokrát dočkáme pouze jednoho, ale zato pořádného Predátora, stejně jako doplňující slogan "You'll never see him coming" (Nikdy neuvidíš, že se blíží).

Shane Black napsal řadu akčních milníků (třeba Smrtonosnou zbraň nebo Posledního skauta) a v roce se 1987 motal na place původního Predátora. Jednak si v něm zahrál, a jednak piloval Arnoldovy hlášky, takže není divu, že ho teď studio povolalo zpět. Nechystá však remake nebo restart. "Bude to nápadité pokračování," vysvětlil. "Líbí se mi představa rozšiřování a prozkoumávání existujícího predátorského světa, žádný restart."

Záhadou zůstává herecké obsazení, ale jelikož se má jednat o pokračování, stále se nabizí návrat Arnolda Schwarzeneggera. Ještě před natáčením filmu The Predator půjde do českých kin 22. června Blackova kriminálka Správní chlapi – v hlavní roli Ryan Gosling a Russell Crowe.

Co myslíte, dokáže se Predátor vrátit na výsluní?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný