6. října 2021 15:50

Kdo bude nový James Bond? 7 nejdiskutovanějších nástupců Daniela Craiga

Nástupce Daniela Craiga to bude mít hodně těžké, jeho podoba totiž logicky ovlivní další pojetí celé slavné série.

Pravidelná tipovačka je opět tady: Která herecká hvězda propůjčí svou tvář postavě nejslavnějšího agenta na světě? Daniel Craig se po patnácti letech rozloučil s rolí 007 snímkem Není čas zemřít a je potřeba najít za něj náhradu. Následující jména bývají skloňována nejčastěji, tak se na ně pojďme (v abecedním pořadí) podívat.

Henry Cavill

Superman z DC univerza i drsňák, který se v rámci série Mission: Impossible nezalekne pořádné akce. Může být lepší adept na postavu Jamese Bonda? Cavill si navíc špionské pózy už vcelku úspěšně vyzkoušel v kriminálce Krycí jméno U.N.C.L.E.

Idris Elba

Jméno Idrise Elby bylo v posledních letech v souvislosti s rolí Jamese Bonda skloňováno snad nejčastěji, ovšem v jeho neprospěch hovoří věk: Daniel Craig nyní s rolí končí v 53 letech, Elba nedávno oslavil už 49. narozeniny...

Michael Fassbender

Když zvládl důstojně navázat na kreace Iana McKellena v x-menovské sérii, Craigova odkazu by se jistě také nezalekl. Rodák ze západního Německa patří do hollywoodské extratřídy a i charismatu má na rozdávání.

Tom Hardy

Když byl do role Bonda obsazen Daniel Craig, nesouhlasné hlasy mu vyčítaly především to, že je na roli distinguovaného svůdce příliš zemitý a s hrubými rysy. Podobně drsnou elegancí disponuje i herecký chameleon Hardy, který je však přece jen o něco konvenčnějším fešákem.

Tom Hiddleston

Tom Hiddleston na sebe v posledních letech nejvýrazněji upozornil úlohou Lokiho v rámci marvelovského univerza, ale seriálová kriminálka Noční recepční dokázala, že by Hiddlestonův důstojný britský obličej zvládl i víc...

Richard Madden

Proslavila jej role Robba Starka v seriálu Hra o trůny, až účast v minisérii Bodyguard ale rozvířila spekulace kolem jeho možného obsazení jako příštího Bonda. Sám Madden by zřejmě nebyl proti.

Rege-Jean Page

Po úspěchu seriálu Bridgerton vylétly akcie londýnského rodáka proklatě vysoko. V dramatu For the People navíc dokázal, že mu to nesluší jen v historickém oděvu, ale unosí i oblek. Tak proč by dalším Bondem nemohl být právě on?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný