1. dubna 2018 08:30

PRVNÍ FOTKA: Johnny Depp končí jako Jack Sparrow. Neuvěříte, kdo ho nahradí!

Slavná role přechází do nových rukou.

Pátí Piráti z Karibiku byli super. Ale jelikož vydělali méně než čtyřka (1,045 miliardy dolarů vs. 794 milionů dolarů), dočkáme se v šestém díle několika změn. Jak naznačil konec pětky, do hlavních rolí ságy se opět vrátí Orlando Bloom a Keira Knightley. Mnohem zásadnější ale bude vystřídání Johnnyho Deppa v roli Jacka Sparrowa, k čemuž Disneyho přivedla domněnka, že už Depp diváky moc nebaví.

Ano, klesající tržby jsou prý jeho vina! A protože mají být Piráti "větší" než jediný herec, v šestém díle se Jacka ujme komediální ikona, která by pirátského rošťáka měla zvládnout (minimálně) stejně dobře jako Depp. O koho jde? Všechno vám prozradí první fotka z natáčení Pirátů z Karibiku 6, kteří půjdou do kin už v létě 2019.

Ano, Deppa nahradí legendární Jim Carrey, a... ano, děláme si jen legraci, hezkého apríla! Z Carreyho samozřejmě nebude nový Jack Sparrow, nemusíte se bát. Paradoxně ale možná nevíte, že mu byla role (původně) nabídnuta před Deppem a že ji odmítl jen proto, že se první Piráti z Karibiku točili ve stejnou dobu jako Božský Bruce (oba filmy šly do kin v roce 2003).

Jim Carrey tak nemusí smutnit, Božský Bruce za tohle odmítnutí rozhodně stál. A co se týče jeho budoucnosti, ta nevypadá vůbec marně, jelikož by si měl zahrát v adaptaci Harryho Pottera a prokletého dítěte. Jasně, osmá kniha ze slavné fantasy ságy, v níž už je Harry dospělý a má vlastní děti, byla napsána jako divadelní hra. Teď ale míří na velké plátno a fotka z kostýmní zkoušky vůbec nevypadá marně!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný