16. října 2021 22:45

Nový Batman se představuje v českém traileru, který vyrazí dech nejen komiksovým fanouškům

Nový český trailer filmu Batman

Maskovaný ochránce Gotham City se vrací v nové podobě.

Nové zpracování Batmana od režiséra Matta Reevese (Monstrum, Válka o planetu opic) s Robertem Pattinsonem v hlavní roli o sobě dlouhý čas nedalo vědět. Na komiksovou událost DC FanDome byl nicméně slíben druhý trailer a právě ten konečně dorazil.

Ještě předtím přišlo lákání režiséra povědomou siluetou netopýřího hrdiny, který svědomitě hlídá Gotham City, a taky náhled na černo-červenou propagační grafiku, která se hrdě hlásí k hrdinovu komiksovému původu. Film však dle traileru bude mít blíže k realističtějšímu pojetí Batmana, jaké přinesla trilogie Christophera Nolana, než k divočejším vizím Tima Burtona a Joela Schumachera.

Větší prostor v novém traileru dostává celá řada důležitých postav. Pojďme si tedy zopakovat ty nejdůležitější, kromě Batmana tentokrát dorazí: Alfred Pennyworth (Andy Serkis), Selina Kyle / Catwoman (Zoe Kravitz), poručík James Gordon (Jeffrey Wright), Edward Nashton / Hádankář (Paul Dano), Oswald Cobblepot / Tučňák (Colin Farrell), mafiánský boss Carmine Falcone (John Turturro) nebo advokát Gil Colson (Peter Sarsgaard), u něhož se spekuluje o krycím manévru – ve skutečnosti by prý mohlo jít o Harveyho Denta / Two-Face.

Premiéra nového Batmana je plánovaná na březen 2022, tak doufejme, že ji nic nezbrzdí. Údajně se totiž začíná pomalu chystat pokračování, které by mohlo dorazit o dva až tři roky později.

Těšíte se?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný