31. ledna 2019 06:57

Ben Affleck končí jako Batman! Nový film bez něj dorazí v roce 2021, co o něm víme?

Netopýří superhrdina opět mění tvář.

Už se o tom mluví několik let, ale teď to konečně víme jistě. Ben Affleck se po třech filmech (Batman vs. Superman, Sebevražedný oddíl, Liga spravedlnosti) vzdává netopýří kápě a předá slavného hrdinu nové herecké tváři. Jaké? To zatím nikdo netuší. Příští film s Batmanem ale dorazí 25. června 2021 a víme toho o něm docela dost.

Za kameru usedne Matt Reeves, jenž má na svědomí Monstrum nebo Válku o planetu opic, a žánrově se tentokrát posuneme k noirové detektivce. Reeves nám chce totiž představit (mladšího) Batmana v atmosférickém detektivním příběhu, což naznačuje, že by se mohl inspirovat úspěšnými videohrami.

Ty se možná dočkají pátého dílu jménem Arkham Crisis (psali jsme o tom zrovna včera). Pro DC Comics je však o něco důležitější nový film, v němž se představí hned několik batmanovských záporáků a máme slušnou šanci, že Bruce Waynea doprovodí i někteří z jeho oblíbených sidekicků.

Nový Batman mimochodem nebude propojený s letošním Jokerem – drsná sólovka s Joaquinem Phoenixem se odehrává v 80. letech a existuje v separátním vesmíru. U DC nicméně zase dupli na plyn, jelikož nás po Shazamovi!, dvojce Wonder Woman nebo dívčí týmovce Birds of Prey čeká nejen návrat Batmana, ale i další Sebevražedný oddíl v režii Jamese "vyhodili mě od Strážců Galaxie" Gunna. Snad to všechno bude stát za to!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný