12. června 2017 12:08

Nový Avenger je tady! Black Panther má vlastní film, podívejte se na skvělý první trailer

Letos dostaneme od Marvelu ještě Spider-Mana a trojku Thora, přístí rok se pak (znovu) představí nový král africké Wakandy.

V loňské trojce Kapitána Ameriky se představili dva "noví" superhrdinové. Třetí verze Spider-Mana, jíž si zahrál Tom Holland, dostane vlastní film už letos v červnu. Black Panther, jenž má tvář Chadwicka Bosemana, se pak vrátí na do kin v únoru 2018. Že to je zatraceně daleko? To máte pravdu. Marvel ale nezahálí a už nyní vytasil první trailer, jemuž nečekaně kraluje Andy Serkis.

Představitel Gluma hraje překupníka se zbraněmi Ulyssa Klaua, jehož si možná pamatujete z Avengers 2, a v upoutávce se sešel s Everettem Rossem (Martin Freeman... aka Bilbo!!!), jemuž se snaží osvětlit existenci Wakandy. Tenhle africký stát se zdá být vcelku obyčejnou zemí třetího světa, která se do ničeho neplete. Klaue ale tvrdí, že se v jejím srdci skrývá supermoderní město, které produkuje Vibranium - nejsilnější kov na světě, z něhož je štít Kapitána Ameriky.

Vládcem Wakandy se ve trojce Kapitána Ameriky stal T'Challa, syn zesnulého krále T'Chaky, a právě on bude hlavním hrdinou Black Panthera. První trailer vás zavede přímo do utajovaného hlavního města Birnin Zana, kde se pere o moc řada klanů, a dojde i na pár výjevu k Koreje, kde se Klaue pokusí přepadnout casino. O co přesně mu půjde? Jak se do toho zaplete Ross? A co čeká titulního superhrdinu v neprůstřelném vibraniovém obleku? Všechno se dozvíme "už" za 8 měsíců, do té doby (respektive do odhalení dalších propagačních materiálů) se ale můžete kochat trailerem!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný