10. prosince 2021 13:06

Wonder Woman vášnivě políbila Supermanovu dceru: Jakou má slavná Amazonka vlastně orientaci?

Nová Wonder Woman v nečekaně intimní situaci s princeznou.

K záplavě komiksových hrdinů, kteří se svou sexuální orientací stali součástí komunity LGBTQ+, se přídává taky Wonder Woman. Konkrétně se jedná o novou komiksovou sérii Dark Knights of Steel ve středověkém fantasy stylu, kde je slavná hrdinka dokonce skrze svou milenku propojená se Supermanem.

Druhý díl série od DC Comics obsahuje scénu, v niž Wonder Woman trénuje s princeznou Zalou, když dorazí Lois Lane, aby oznámila, že byl zavražděn otec Zaly, jímž není nikdo jiný než právě Superman.

Wonder Woman pomáhá utěšovat zdrcenou princeznu a právě v ten moment čtenáři zjistí, že je mezi nimi blízké a intimní fyzické pouto, které se projeví vášnivým polibkem na rozloučenou, po kterém Zala odletí vstříc dalšímu dobrodružství.

Pro dlouholeté fanoušky Wonder Woman však nejde o žádné velké překvapení, protože už vědí, že pro novou podobu hrdinky už přestává být středobodem Steve Trevor, kterého ve filmových adaptacích ztvárňuje Chris Pine. Steve Rucka, aktuální autor komiksů s Wonder Woman, totiž už v roce 2016 prohlásil, že je hlavní hrdinka queer a měla už více poměrů s ženami, ačkoli to zatím nebylo čtenářům odhaleno.

Dodejme, že nedávno svůj bisexuální coming-out zažil taky nový Superman, který chodí se svým kamarádem Jayem Nakamurou. Na kluky i na holky se ukázal třeba i Batmanův pobočník Robin.

Kdo bude na řadě příště?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný