15. října 2019 00:55

Novou Catwoman je hvězda X-Menů a Šíleného Maxe. Proč se nikdy nepotká s Jokerem Joaquina Phoenixe?

Batman Roberta Pattinsona už v tom není sám. Kdy uvidíme další Catwoman v akci?

I když Catwoman na velkém plátně ztvárnily oscarové krásky Halle Berry (Catwoman z roku 2004) a Anne Hathaway (Temný rytíř povstal z roku 2012), její nejslavnější představitelkou je i nadále Michelle Pfeiffer. Komiksovka Batman se vrací z roku 1992 zkrátka ukázala postavu v celé její kráse – a už proto to zbrusu nová Catwoman, již si zahraje třicetiletá Zoë Kravitz, nebude mít úplně jednoduché.

Zoë můžete znát ze čtvrtého Šíleného Maxe, z x-menovského prequelu První třída nebo z druhého dílu Fantastických zvířat, který šel do kin loni v listopadu. Nejvíc chvály ale sklidila za seriál Sedmilhářky a v posledních letech mimochodem namluvila nejen Mary Jane Watson (v oscarovém animáku Spider-Man: Paralelní světy), ale i samotnou Catwoman z filmového Lego Batmana.

Kdy Zoë uvidíme v upnutém latexovém kostýmu? Tahle chvíle nadejde 24. června 2021, až půjde do kin nový Batman s Robertem Pattinsonem v hlavní roli. Za reimaginací slavné série stojí Matt Reeves (Úsvit planety opic, Válka o planetu opic) a zúčastní se jí i Jeffrey Wright (Beetee z Hunger Games) jako komisař Gordon. Samozřejmostí jsou přitom plány na netopýří filmový vesmír, jenž ale nebude mít nic společného s letošním Jokerem. Ten je od veškerých DC filmů záměrně odstřižený a nepočítejte tak s tím, že by se Joaquin Phoenix (bohužel nebo bohudík?) potkal s novým Batmanem nebo Catwoman.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný