17. března 2017 10:47

Nejznámější Spider-Manův záporák dostane vlastní film! Objeví se v něm hrdinové z Avengers?

Petera Parkera čekají problémy!

Už letos se dočkáme nově restartované sólovky s mladým Spider-Manem, po jehož boku se kromě sexy tetičky May objeví také Tony Stark. Studio Sony, které však práva na Spider-Mana vlastní, rozhodně nelení. Na příští rok totiž nečekaně oznámilo spin-off se slavným záporákem Venomem!

Tenhle černý vetřelec se už jednou se Spider-Manem ve filmu střetl, tehdy to ale nedopadlo příliš slavně a dnes již kultovní trilogii s Tobeym Maguirem to efektivně pohřbilo. Momentálně se neví, kdo film natočí, ani kdo si slintající potvoru zahraje, premiéry bychom se ale měli dočkat 5. listopadu 2018 a to znamená, že studio bude muset rychle někoho najmout.

A konečně, co se zapojení do světa Avengers týče, momentálně se ani neví, jestli studio vedle Venoma postaví svého nového Spidey, reálně se totiž uvažuje, že by Venom vůbec do tohoto univerza nepatřil. Prakticky si to sice nedovedeme úplně představit, ale nezbývá než věřit, že mají v Sony nějaký geniální plán. Každopádně premiéra snímku Spider-Man: Homecoming je chystána na 6. července. Těšíte se?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný