23. března 2020 00:07

7 nejvíc sexy holek ze zombie filmů a seriálů

Mladé a nemrtvé!

Zombická zkáza je zpátky! Hororová komedie Skautův průvodce zombie apokalypsou začíná na Prima COOL už v sobotu ve 22.40, a jak napovídá její název, tentokrát budou nemrtvé epidemii vzdorovat zejména tři skauti. Když nákaza postihne jejich město, budou však muset spojit síly i s (velmi!) pohlednou servírkou s tváří Sarah Dumont. Abychom tak neměli sobotní děsy a běsy natolik brutální, vzpomněli jsme na její sexy a odvážné kolegyně z konkurenčních zombie apokalyps.

07) Sarah Dumont (Skautův průvodce zombie apokalypsou)

Začneme od konce – ačkoliv Sarah Dumont není zrovna oscarová herečka, ve Skautově průvodci zombie apokalypsou není jen na okrasu! V rámci archetypu "sexy ženské hrdinky" má její charakter překvapivou hloubku. Vzhledem k tomu, že trio hlavních hrdinů mimo ní samotné jsou jen skautíci, je navíc evidentní, že by se bez její pomoci neobešli.

06) Anna Falchi (Dellamorte Dellamore)

Ne všechny krasavice zombie filmů jsou však na živé straně barikády. Anna Falchi si ve staré kultovce Dellamorte Dellamore střihla nejprve živou lidskou ženštinu, která se následně odebrala na onen svět – hřbitovník, který byl do ní zamilován, se s tím však odmítl smířit. Anna si tak mohla zahrát i své zombické já... a zbytek vzhledem k odstínům černého humoru ponecháme vaší představivosti!

05) Rose McGowan (Planeta teror)

Naopak hlavní hrdinka s tváří Rose McGowan z Planet teror skálopevně bojuje za přeživší! Dokonce pro lidstvo během úvodní fáze nákazy zombifikačním plynem hrdinně obětovala i končetinu – ale jenom ji to posílilo! Nakonec, praktičnost je také sexy. A co je během apokalypsy praktičtější než útočná puška namísto nohy, hm?

04) Evalena Marie (Remains)

Pozapomenutá adaptace zombie komiksu od Stevea Nilese tentokrát lidstvo přemění na zombíky vlivem jaderné "antiexploze", jejíž následky přežilo jen pár šťastlivců. Mezi ně patří i zaměstnankyně casina v Renu s tváří Evaleny Marie, kterou od smrti zachránila... košilatá událost. Remains mají k bezproblémovému filmu rozhodně daleko, ať se ale propadneme do Jižní Koreje, jestli si Evalena Marie své místo mezi největšími kočkami žánru právem nezaslouží!

03) Milla Jovovich (Resident Evil)

Formát "sexy hrdinka" + "zombíci" by samozřejmě nebyl, čím je dnes, bez filmové série Resident Evil. Jasně, Alice se ve hrách vůbec nevyskytuje a filmy jsou tak považovány za herezi. Milla je však jedním z hlavních důvodů, proč se těmhle filmům vyplatí věnovat pozornost!

02) Emma Stone (Zombieland)

Co do roztomilosti i hvězdnosti však Emma Stone musí Millu přece jen předběhnout! Pro její stříbrnou pozici navíc mluví dvě bonusové skutečnosti: Zaprvé Emma nebyla v době premiéry Zombielandu ještě známá a vypracovala se až posléze. A za druhé je Zombieland parádní a dává jí spoustu prostoru k tomu, aby vás přesvědčila o svojí postapokalyptické nepostradatelnosti.

01) Lauren Cohan (Živí mrtví)

Ocenění miss (nemrtvé) krásy ale udělujeme jedině Lauren Cohan! Krasavice z Živých mrtvých, která prokázala, že se kolem sebe umí setsakra dobře ohánět, je fascinující už kvůli tomu, že začínala jako modelka, nikoliv jako herečka. Přesto zjevně oplývá hromadou talentu, a nejen nám tak dokázala spolehlivě ukrást srdce!

Skautův průvodce zombie apokalypsou začíná na Prima COOL v sobotu ve 22.40.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný