13. května 2024 00:05

8 nejvíc sexy filmových čarodějnic, před kterými není úniku

Nechte se očarovat těmi nejsvůdnějšími filmovými čarodějnicemi!

Připravte se na kouzelný večer – Jeníček a Mařenka totiž na Prima COOL v sobotu vytáhnou do boje proti čárům jako Lovci čarodějnic. Hlavní nemesis tohoto netradičního akčního dua je tu femme fatale Famke Janssen a krom ní se tu jako svůdkyně předvede i další čarodějnice Mina s tváří Pihly Viitaly. Nevíme, čím to je, že tolik filmových čarodějnic vypadá, jako by právě sešly z přehlídkového mola. Srovnávání, při němž jsme k tomu došli, si ale nemůžeme nechat jen tak pro sebe!

08 + 07) Sally a Gillian (Magická posedlost)

Hned dvě kočky nás čekají v úvodu – komedie Magická posedlost z roku 1998 má sice své značné kritiky, ani ti však nemohou popřít, že v ní Sandra Bullock a Nicole Kidman disponují velkou porcí přitažlivosti!

06) Jennifer (I Married a Witch)

Sexy čarodějnice nejsou v historii nic moc nového, atraktivní ženy byly kdysi upalovány během čarodějnických procesů jenom kvůli svému vzhledu a (údajně) přitažlivosti. Přesto je sympatické připomenout si, že už v roce 1941 se nad Veronicou Lake mohli v klasické fantasy romanťárně I Married a Witch dojímat už naši pradědečci. Tedy pokud zrovna byli na návštěvě v Americe...

05) Elvíra (Elvíra – vládkyně noci)

V dalším důkazu, že 90. léta byla prostě divná, vzpomínáme na Cassandru Peterson alias Elvíru. Ta se z hostování v televizním pořadu postupně dostala do pár celovečeráků, až si nakonec natočila film vlastní. Nelze přitom popřít, že jí v tom do nemalé míry pomohla její rozměrná... ňadra. OK, nemá smysl to okecávat!

04) Morgana le Fay (Excalibur)

Je jenom příhodné, že jedna z nejslavnějších čarodějnic historie dostala tvář jedné z nejkrásnějších žen filmu. Helen Mirren byla nejen sexbombou 60. a 70. let, ale disponovala i obrovskou porcí ostrovního šarmu a hereckých kvalit. Morgana možná nebyla její neslavnější rolí, Helen však jejímu ztvárnění rozhodně dodala to, co by jiné herečky nemohly!

03) Lamia (Hvězdný prach)

Naproti tomu Lamia je klasickým příkladem zlé čarodějnice – a s tváří Michelle Pfeiffer nelze pochybovat o tom, že jí to dost sekne. Zároveň ale děj filmu (i knihy) jasně řekne, že je její krása doslova jenom povrchní. Přesto udělujeme body za šarm!

02) Zlá královna (Sněhurka a lovec)

Nemlich stejně je na tom i Královna ze Sněhurky a lovce. Charlize Theron je tu sice vražednou maniačkou, co vám ale budeme povídat, moc je sexy – a královny jsou logicky podstatně mocnější než náhodné čarodějnice žijící na americkém předměstí. Zlá královna proto dostává stříbrnou korunku.

01) Královna (Kletba bratří Grimmů)

Je to jenom náhoda, že se na čelních pozicích se umístily zlé čarodějnice? Nevíme. Dáme-li však ruku na srdce, v konkurenci s Monicou Bellucci prostě hodné zaklínačky z vyšších pozic nemohly vyhrát. Na něco jsou holt i ta nejlepší kouzla příliš krátká!

Drsná fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic začíná na Prima COOL v sobotu ve 22:05.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný