5. ledna 2016 12:18
Adam Vala

Michael Bay natočí Transformers 5 a odhalil záporáka z druhých Želv Ninja!

Rozhovor se slavným režisérem přináší jedno zajímavé odhalení za druhým.

Nový rok 2016 zastihl režiséra Michaela Baye v dobré náladě. V rozhovoru pro časopisu Rolling Stone, ve kterém se mluvilo především o filmu 13 Hodin: Tajemství vojáků z Benghází, došlo i na probírání další Bayovy práce a jen tak, mezi řečí, slavný režisér potvrdil, že bude natáčet pátý díl Transformers.

„Jo, dělám Transformers… kolik, pět, že jo? Beru si teď toho hodně. J. J. Abrams mi řekl, že jsem jediný člověk, kdo to zvládne,“ řekl Bay, ale zapomněl dodat, že je za své úsilí solidně zaplacen, takže to ve výsledku nemůže být takové zlo.

Kromě zmiňovaných filmů pak Bay pracuje také na druhém díle Želv Ninja a i zde má pro fanoušky zajímavé odhalení – hlavním záporákem totiž bude Krang. Ano, růžová, mozku podobná obluda s chapadly, která žije v těle přerostlého robota, je vedle Trhače jedním z nejznámějších záporáků Želv Ninja, ale na plátně jsme ho ještě neviděli. A bez povšimnutí není ani to, že s jeho výrobou mají vývojáři trochu problém.

„Asi by měl mít nějaká chapadla, jen nechci [animátory] pustit ze řetězu. Už teď vypadá [Krang] jako nějaká blbá chobotnice,“ uzavírá Bay a nechává fanoušky v napětí. Snad to s Krangem i Transformery dobře dopadne…

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný