3. července 2020 11:09

Marvel už má pod palcem komiksového Predátora i Vetřelce. Co nás čeká?

Marvelovská rodinka vítá do svých řad dva chladnokrevné zabijáky z vesmíru.

Komiksový svět zažívá velkou událost. Marvel Comics totiž koupil práva na komiksové zpracování Vetřelce i Predátora, které dosud držel Dark Horse Comics. Otevírají se tím takřka nekonečné možnosti jak propojit obří marvelovské univerzum s Predátorem i Vetřelcem.

Nic taky nebrání, aby se hrdinové od Marvelu setkali s Predátory či Xenomorfy ve filmu. Disney, coby majitel Marvelu, totiž získal práva na obě značky nákupem studia 20th Century Fox. Takové propojení si však jistě budou chtít nejdříve vyzkoušet na papíře, k čemuž aktuální nákup přímo vybízí.

Objevil se už taky první obrázek z dílny talentovaného výtvarníka Davida Finche, na kterém Predátor drží jako trofej hlavu Iron-Mana. Z vedení Marvelu se však okamžitě ozvaly hlasy, že se nejedná o žádné oficiální potvrzení, že bychom se snad mohli v budoucnu dočkat komiksu či filmu ve stylu "Vetřelec vs. Predátor vs. Avengers".

Fanoušci přesto okamžitě začali přicházet se zajímavými návrhy, mezi kterými zní extra lákavě třeba Predátor vs. Punisher. Zástupci Marvelu zatím všechny nechávají bez komentáře, ale rozhodně umí navnadit.

"Komiks má jako vizuální médium nekonečné možnosti, jak převést jakékoli představy ve skutečnost a přinést je fanouškům po celém světě... Nemůžeme se dočkat, až se s vámi v nadcházejících měsících podělíme o více novinek," řekl C.B. Cebulski, šéfeditor Marvel Comics.

Co říkáte na přidání Vetřelce a Predátora do marvelovského vesmíru?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný