14. února 2017 16:31

Marvel odhalil duel Thora s Hulkem a hlavní záporačku Thora 3!

Bude to nářez!

Třetí díl Thora dělá všechno pro to, aby se stal epickou filmovou událostí. Nejdřív jsme se dozvěděli, že se v něm objeví Hulk, potom se k obsazení přidala samotná Cate Blanchett, a teď se pomalu začíná odhalovat, jak se s těmihle trumfy bude hrát. V první řadě tu máme nový concept art z planety Sakaar, v jejíž gladiátorské aréně si to Hulk rozdá se samotným (z Asgardu vyhoštěným) Thorem. Správně vidíte, že se tahle bitka obejde bez Mjolniru, i že jí přihlížejí plné tribuny mimozemšťanů, jimž se bude zatraceně těžko vybírat favorit.

Druhý nový concept art potom představuje Helu, obávanou záporačku, která ve filmu společně s Executionerem (zatím neodhalený Karl "Éomer" Urban) ovládne Asgard a vyžene Thora na Sakaar. Helu si samozřejmě zahraje právě Cate Blanchett, jíž po Pánovi prstenů čeká další role v těžkotonážní fantasy sérii. A když se jí podíváte za záda, zjistíte, že se právě zjevila na Zemi, kde mají Thor s Lokim (společně s Doctorem Strangem) hledat ztraceného Odina.

Jak tyhle události zapadají do celého příběhu? To se dozvíme v trailerech nebo možná až v kině. Zatím si musíte vystačit s grafickými návrhy, které slibují sakra velké věci!

Thor: Ragnarok jde do českých kin 26. října 2017.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný