21. července 2019 07:00

Marvel pošle do kin nového Bladea! Jak to vypadá s X-Meny a Fantastickou čtyřkou?

Jaké jsou plány Marvelu po nově oznámených filmech?

Marvel právě představil pět nových filmů a pět nových seriálů, které budou mít premiéru v příštích dvou letech. Propojený vesmír kolem Avengers tím ale samozřejmě nekončí, jelikož se už nyní ví o dalších šesti filmech, které dorazí nejdřív v roce 2022. Marvelácký šéf Kevin Feige je letmo zmínil na konci oznamování aktuálnějších projektů, aby si lidé nemysleli, že se na ně zapomnělo. A nejspíš je (skoro) všechny uvítáte s otevřenou náručí!

O čem je tedy řeči? V první řadě o třech pokračování zajetých sérií – o dvojce Black Panthera, o dvojce Captain Marvel a o trojce Strážců Galaxie. Dále jsme dostali ujištění, že se pomalu blíží nové verze Fantastické čtyřky a X-Menů, zdaleka nejvíc pozornosti ale sklidil Blade. Potvrzení filmu totiž doprovázelo oznámení představitele hlavní role, jímž bude… Mahershala Ali!

Přesně tak, novým Bladem je držitel dvou Oscarů (Moonlight a Zelená kniha), jehož může znát z Lukea Cage, Temného případu nebo Domu z karet. Mahershala prý zavolal Feigemu a následně mu vysvětlil, že chce být nový Blade, na což Feige jen bezbranně kývnul. V roce 2022 nebo 2023 nás tedy čeká comeback slavného upírobijce a řada lidí se shoduje na tom, že tahle role asi nešla obsadit lépe!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný