31. května 2022 13:15

Neuvěřitelná proměna herecké hvězdy: Poznáte, kdo se mistrovsky proměnil ve staříka?

Nový film od oceňovaného herce a režiséra bude sledovat život americké hudební legendy. A už na prvních fotkách má velmi čitelné oscarové ambice.

Když si režijní debut Bradleyho Coopera došel pro úctyhodných osm nominací na Oscara, šlo o velkou senzaci. Není proto velkým překvapení, že na Zrodila se hvězda naváže další ambiciózní podívaná – Maestro. Ten se právě natáčí a Cooper se kromě režie ujme i hlavní role legendárního amerického skladatele, dirigenta a popularizátora vážné hudby Leonarda Bernsteina.

Film sleduje Bernsteinův dlouholetý fascinující vztah s jeho manželkou Felicií Cohn Montealegre (Carey Mulligan), s níž měl tři děti a láskyplné pouto, přestože bylo od počátku zřejmé, že je gay. Pořádnou pozornost si získala hned první vypuštěná série fotek, která ukazuje dokonalou proměnu Coopera v Bernsteina. Zejména za vrásčitou tvář v pokročilém věku zaslouží maskéři absolutní obdiv.

Kromě ústřední herecké dvojice ve filmu uvidíme ještě Matta Bomera a Mayu Hawke. S ambiciózním filmem byli v minulosti spojováni režisérští velikáni Martin Scorsese a Steven Spielberg, ale nakonec ho přenechali Cooperovi a zůstali u něj jako producenti. Přidal se k nim mimochodem ještě třeba Todd Phillips (Joker, Týpci a zbraně).

Maestro zatím nemá datum premiéry. Teoreticky by však mohl dorazit na konci roku a výrazně promluvit do boje o Oscary.

Poznali jste pod maskou Bradleyho Coopera?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný