19. září 2018 11:17

Loki dostane hraný seriál s původním hercem. A nebude sám!

Tom Hiddleston se vrátí do role asgardského padoucha.

Pokud máte rádi filmy od Marvelu, máme pro vás skvělé zprávy. Na chystané streamovací službě od Disneyho totiž nebude jen nový Star Wars seriál, ale i několik marveláckých lahůdek. V tuhle chvíli se mluví o šesti až osmidílných sériích s Lokim a Scarlet Witch, nejspíš ale jde jen o špičku ledovce. Streamovací prostor čeká i další postavy, kterým nehrozí vlastní celovečeráky, a co je nejdůležitější, všechno by mělo ladně zapadat do marveláckého filmového vesmíru.

V první řadě to znamená, že v seriálech uvidíme původní herce (tedy Toma Hiddlestona a Elizabeth Olsen). Ve druhé se pak počítá s tím, že na seriály dohlédne šéf marveláckých filmů Kevin Feige, který do současných televizních projektů (Agenti S.H.I.E.L.D., Daredevil a spol., Runaways, Cloak & Dagger...) nijak nekecá.

V ideálním případě tak dostaneme televizní prequely (?), které nebudou kvalitativně nijak zaostávat za filmy. Minimálně kvůli tomu, že se počítá s velkými rozpočty, a že Feige už 10 let nepustil do světa nic, co by si vysloužilo obří nenávist a zatracování. Snad se mu bude dařit i nadále. Captain Marvel, Avengers 4 a Spider-Man: Daleko od domova se ostatně rýsují velmi solidně a televizní doprovod je vítaným krokem kupředu.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný